Pinterest Toplu Takipçi Ekleme

Pinterest’te ücretsiz olarak toplu takipki ekleme kodu Pinterest‘te bir rakip için arama yapın Takipçiler sekmesine tıklayın Yaklaşık 300 kullanıcı yükleyene kadar sayfayı bir kaç saniye aşağı kaydırın Cmd + “-” (eksi işareti)... Read more »

Alexa Web Site Nasıl Eklenir? Alexa site ekleme

Alexa‘ya aslında sitenizi eklemeniz çok ta gerekli değildir. Alexa tarafından incelenen bir siteden link almanız veya Alexa Toolbar ile ziyaret edilmişse sayfanız, Alexa sizi de incelemeye almaya başlayacaktır. Ama bilinen bir gerçek,... Read more »

Alexa Toolbar Nedir ?

Web sitenizin ziyaretçi performansını sürekli izleyebilir, ziyaret ettiğiniz sitenin de ziyaretçi performansını anında görebilirsiniz.Bunların dışında Alexa Toolbar’ın size sağlayacağı yararlar temel olarak şunlardır:Toolbar’daki arama kutusu ile Google’da her an arama yapabilirsiniz. Sitelerin Google... Read more »

Alexa Nedir?Ne İşe Yarar?

Alexa tıpkı televizyonlardaki programların izlenme oranını takip eden bir sistem gibidir.Yani sitenize gelen ziyaretçi sayısına göre sitenize bir deger verir.Sitenize çok ziyaretçi geliyorsa alexa da iyi bir deger almanız muhtemel bir olaydır.... Read more »

RSS Nedir?

RSS, xml tabanlı, web siteleri ve bloglarında genellikle yeniliklerin duyurulması için kullanılan, ziyaretçinin siteye girmeden sitedeki yenilikleri görebilmesini sağlayan bir sunum türüdür. Açılımı RDF(Resource Description Framework(Kaynak Tanımlama Çerçevesi)) Site Summary (Site Özeti),... Read more »

Hit Artırmanın Yolları

Bir web siteniz var, fakat bu sitenin istediğiniz çoğunluğa, hak ettiğiniz kitleye ulaşamadığını düşünüyorsunuz. İşte burada size web sitenizin daha iyi tanıtımının yapılması ve ziyaretçilerin sayfanızı bulmasına yardımcı olacak bazı bilgileri sunacağız.... Read more »

Freelance Nedir, Ne Değildir?

W Freelance Nedir? Freelance kısaca bağımsız çalışmak anlamında kullanılıyor. Yani bireysel olarak proje, tasarım, yazılım üreten ve geliştiren deneyimli kişiler, bağımsız olarak firmalara, kişilere, kurumlara işler yapıyorlar. Bu durum Freelance Çalışma olarak... Read more »

Arama Motorları Nasıl Çalışır?

Arama motorları internette aradığımız herhangi birşeyi bulmamıza yardımcı olmayı amaçlar. Yabancı bir yerde olduğunuzu ve alışveriş yapmanız gerektiğini varsayalım. Marketin yerini kime sorardınız? Tabi ki bilen birine! Aynı şekilde “ARAMA MOTORLARI” da... Read more »