Responsive Tasarım Niçin Önemlidir? Wp-Touch Eklentisi Nedir?

– Responsive tasarım nedir?

Artık bildiğiniz üzere internete sadece bilgisayardan ulaşmadığımız gibi bir gerçekle karşı karşıyayız. Bunun yanı sıra her gün gelişen telefonlar , tabletler vb. gibi elektronik eşyaların hayatımızda rolü baya büyüdü. Bunun için responsive tasarım telefon, tablet , bilgisayar gibi iletişim araçlarınıza erişmenizi de sağlar. Akıllı telefonlar ve tabletler artık birçok kişide olduğu için ziyaretçi yelpazenizi geniş tutmanız sizin hitinizde büyük önem taşır. 

– Responsive nasıl yapılır. 

Eğer html ve css alt yapılı bir siteniz varsa ki artık böyle olmayan siteler ortalıkta fazla yok css kodlamalarına responsive tasarım enjekte edebilirsiniz. Fakat sadece responsive tasarımı kodlama ile yapıldığı gibi buna yardımcı olan eklentilerde bulunmaktadır. 

– WordPress’te Kolayca Responsive Tasarım Yapmak

Wp-Touch eklentisi ile wordpresste responsive olmayan bir temanızı Wp-Touch eklentisi kurduktan sonra responsive yapmak çok basit. Her şekilde düzenlemenize izin veren bu uygulama css kodlama bilmeyenleri baya bir rahatlatıyor. Kendi web sitemdede kullanıyorum ve gerçekten başarılı bir eklenti olmuş. Pro bölümü ise belirgin şeyler için istiyor. Pro olunca mobil görünümde reklam paylaşma özelliğini açıyorsunuz.

Recommended For You

About the Author: Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir