Satılık Webmaster Forumu

Wm.com.tr devredilecektir. Wm.com.tr Web Money anlamına gelen para transferi platformu olarak kullanılabilir, Wm.com.tr Web Money anlamı ile e-ticaret pazarı olarak kullanılabilir, Wm.com.tr WebMaster Bloğu olarak kullanılabilir, Wm.com.tr WebMaster Freelancer platformu olarak kullanılabilir,... Read more »

Cpanelden Mail Almak

ilk önce yapmamız gereken cpanel’e girmek. karşımıza çıkan ekranda “Email Accounts” yazan yere tıklıyoruz. ondan sonra karşımıza doldurmamız gereken küçük bir form çıkıyor. Email : mail adresiPassword : şifrePassword (Again):şifre tekrarıMailbox quota... Read more »

Dedicated, Managed, Co-Location, Virtural Dedicated veya Private Server

Dedicated, Managed, Co-Location, Virtural Dedicated veya Private ServerDört çeşit üst düzey internet hizmetleri hakkında a+++++er için bilgiler vereceğim bilgilendirmede bağlantı çeşitleri size getirileri ve hizmet özelliklerini gibi buna benzer şeylerin üzerinden geçmek... Read more »

Hosting nedir? Nasıl edinilir? Neye dikkat edilmesi gerekir?

Hosting’in TanımıHosting, normal anlamda barındırma hizmeti anlamına gelir. İnternet potansiyelinde birçok internet kullanıcısına aynı anda hizmet verebilme olanağıdır. Kaynak olarak sunucu olarak adlandırdığımız bilgisayarlardan sağlanmaktadır. Bu sunuculara server adı verilir. Serverler sürekli... Read more »

Alan Adı ve Hosting Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Hosting şirketinizi seçerken nelere dikkat etmelisiniz; -En başta bu işe ne kadar bütçe ayırabildiğinizi bir düşünün ona göre fiyat araştırması yapın -Fiyat araştırması derken gidipde gördüğünüz un ucuz siteden hosting almayın.Bu tür... Read more »